utorok 18. júla 2023

Rifľová bunda - ako skombinovať s letnými kúskami?

Ahojte 💗

Dnes si dáme pre zmenu outfitový článok zameraný na rifľovú bundu. Keďže je tu letné obdobie, veľa žien nosí šaty i sukne a večery bývajú chladné, takže bundička nesmie chýbať v žiadnom šatníku.

Rifľovú bundu som zaradila do viacerých letných outfitov. Verím, že budú pre Vás inšpiráciou. Prajem príjemné čítanie! 💗💗💗

Kvetované šaty a ružová kabelka- kvetované šaty som skombinovala s rifľovou bundičkou. Ako doplnok som zvolila svetloružovú crosbody kabelku. Šaty spoločne s bundičkou pekne farebne vytvárajú ideálny letný outfit. Kabelka dotvára zaujímavejší look.

 
Červené šaty /opasok v hnedej farbe- výrazné červené šaty na ramienka patria medzi moje obľúbené letné kúsky. Skombinovala som ich s výrazným doplnkom (opaskom), ktorý spoločne s bundičkou dotvoril záverečný outfit.
 
 
Dlhé dvojfarebné šaty v športovejšom štýle- dovolenkové elegantné šaty s výraznou brošňou, ktorá dodáva šatom šmrnc. Zvolila som už len pár nevýrazných kúskov, ako sú klasické letné šľapky a rifľová bunda v univerzálnej farbe.

Biele šaty s dovolenkovou potlačou- biele šaty rada nosím, pretože sú univerzálne a príjemné. Ideálne na dovolenku na pláž či niekam ku vode. Zaujímavá potlač na nich ich robí zaujímavejšími. Ku šatám stačí zvoliť  jednoduché doplnky v univerzálnej farbe a na chladné večery bunda, ktorá príjemné zahreje a celkovo outfit doladí do poslednej bodky.

 

Čiernobiele šaty s veľkým klobúkom/výrazný prsteň- šaty sú v tmavom prevedení, napriek tomu vyzerajú sviežo a sú ideálne na leto. Rifľová bunda nesmie chýbať - je to základ šatníka. Sami vidíte, že ku každému oblečeniu sa hodí a nemusíte sa báť kombinovať vzájomne outfity.

 
Ako sa Vám páči článok? Ktorý outfit sa Vám páči?
 
Ďakujem za všetky komentáre 💗💗💗

 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára