utorok 10. decembra 2019

Čo mi najviac zachutilo? Kaufland !!

Ahojte 😊

Keďže vkuse nechcem, aby boli príspevky len o kozmetike, občas treba zmenu. Momentálne sa budem častejšie sa venovať iných témam, ako napr. čo si rada doprajem z konkrétneho obchodu či sú to sladkosti, zelenina, ovocie, pomazánky a podobne.

Ako ste určite pochopili z názvu, vybrala som reťazec obchodných supermarketov Kaufland. Pomerne rada v nich nakupujem, pretože robia častejšie zľavy na sortiment. Nájdeme tam okrem potravín, drogériu, oblečenie, doplnky do domácnosti.

  • Čokolády, keksy
Doppelkekse v ponuke nájdete keksíky s bielou a tmavou náplňou. Osobne mi zachutili, obidve variácie.  Pripomínajú mi, keksy disko a teraz som ich s tým názvom nezaregistrovala. Maju podobnú chuť, tvar, takže je pravdepodobné že zmenili názov. Nie sú príliš presladené a ku káve úplne ideálne. Vyrobené sú v Nemecku, hmotnosť 100g. 

Figaro čokopiškóty, nemusím vám ich dlho prestavovať a verím že ich viacero z vás pozná. Piškóty máčané v čokoláde, so želé (52%) višňovou príchuťou. Veruže by som piškóty stále jedla, chuťovo sú veľmi lahodné. Vyrobené na Slovensku, hmotnosť 147g.


Merci majú v ponuke rôzne príchute a najviac mi zachutila biela, oriešková čokoláda. Vyrobená v Nemecku. Bonboniéra obsahuje štyri malé tabuľkové čokoládky. Zabalené sú po kuse v zlatom obale. Príjemná mliečna chuť, vhodné sú aj ako darček pre vašich najbližších. Ponúkajú ju: bielu, mliečnu, orieškovú, nugatovú, extra horkú, kakaovú, marcipánovú. Hmotnosť 112 g.

Bebe dobré ráno nájdeme rôzne príchute a mne najviac zachutila kombinácia oriešok a med. Súce ku káve, čaji alebo len tak príjemne posedenie pri dobrom filme. Sušienky obsahujú kúsky čokolády, lieskových oriešok a med. Môžeme ich považovať ako zdravú desiatu, ktorá nám dodá energiu počas celého dňa. Vyrobené v Českej republiky, hmotnosť 400 g.

  •  Pečivo, jedlo
Pirohy aby sme si uzrejmili hneď na začiatok, polotovary si skoro vôbec nekupujem, ale týmto pirohom sa nedá odolať. Kupujem ich asi raz alebo dvakrát do roka. Sú ako od babičky, lahodná chuť, ideálne množstvo. Majú v ponuke bryndzové s pažítkou a tvarohové pirohy. Hmotnosť 100 g. Môžem vrelo odporučiť!

Zdravé potraviny samozrejme som zaradila i zdravšiu stravu v podobe celozrnného chlebíka a celozrnnej buchty. Myslím, že na raňajky alebo večere sú ideálnym občerstvením. Niekedy si treba dopriať zdravšie jedlo. Ovsená kaša nemôže nikdy chýbať. Osobne mám rada ovsené kaše vo vrecúškach, ktoré iba zalejem teplou vodou. V obchodoch si môžete vyberať zo širokého sortimentu rôznych druhov káš. Stačí iba ozdobiť čerstvým ovocím a máte hotovo! Hmotnosť kaše 55 g.

Budem rada ak sa vyjadríte v komentároch, čo vy radi maškrtíte? Čo v Kaufland-e nakupujete? Samozrejme každý kupuje bežné veci, ale občas si treba dopriať i niečo nezvyčajné. 😀😁😁


Ďakujem za každý komentár 💗

              

1 komentár:

  1. Já se teď také snažím jíst zdravěji, ikdyž přes Vánoce tláskají paté přes deváté snad všichni :D Tak uvidíme, jak dlouho mi to ještě vydrží, když nás čekají návštěvy u babiček, a tam to bývá nejhorší :D

    OdpovedaťOdstrániť