sobota 16. septembra 2017

Vorübergehende Brötchen (prechodné bundičky)

Ahojte J

Dneska sa pustíme na konkrétnu tému to sú prechodné bundičky, ktoré by nemali chýbať v žiadnom šatníku. Odjakživa pretvárajú módu, vedia každý outfit obzvláštniť a hlavne zaujať. Ani sa nečudujem, že ich tak často nosíme, pretože sú veľmi praktické. Svojim spôsobom zaujímavé už na prvý pohľad. Kúsok je využiteľný pre každého, či pre muža, ženu i dieťa proste sa nikde nestratí a vždy zostane trendy. Je to taký základ v šatníku.

Predtým nebol až taký výber na bundy ako je v dnešnej dobe. Môžete si len vyberať z rôznych strihov, dĺžok, farieb, materiálu. Je ich na trhu veľmi veľa dnes vám predstavím pár druhov, ktoré sú in, ale aj také čo sa nosia už veľa rokov.

Druhy bundičiek

·       Kožené

·       Džinové

·       BomberKoženú bundičku na trh ju prvý krát uviedla odevná firma Schott NYC pod označeným Perfecto v roku 1928. Tieto strihy sú väčšinou krátke majú zipsy na krivo a kapsu na boku. Krivák bol najprv navrhnutý pre motorkárov bol vystužený kovovými časťami aby lepšie chránil pred nepriaznivým počasím oproti dnešnej doby už je oveľa ľahší príjemný na nosenie. Predtým ho väčšinou vyrábali v čiernej farbe teraz si môžeme vybrať z rôznej farebnej škály.

Džinsová bunda je tiež populárna. Aj keď sa v minulosti uprednostňovali jednoduchšie strihy, teraz by som povedala, že džínovinu skôr prilepšujú. To znamená, že klasická bundička pozostáva s rôznych aplikácií, nášiviek rôznych nových prevedení od výmyslu sveta. Trošku sa treba zahrať s kúskami, vyberať dokým vám sadne na mieru, pretože dobre padnúca bundička bude vyzerať s čímkoľvek dobre. Tiež treba dbať na to aby kúsky so sebou ladili. Stačí len vyberať a riadiť sa tým čo sa vám páči. Zaujala ma rifľová bundička zo sheego, kde nájdete široký sortiment oblečenia. Ja som si práve vybrala takú klasiku na gombíky.
Bomber pre niekoho úplná novinka, pretože do teraz nosili podobný štýl napr.vojaci v armáde, k nám zase zavítala do módy. Konkrétne tento bomber s kvetinkami ma na prvý pohľad uchvátil, je z e-shopu Glami. Musím odporučiť, majú tam dobrý výber nielen na bundy. Veľmi často vidím na uliciach ako si ju hlavne mladí zamilovali, pretože svojou prirodzenosťou vie urobiť každý outfit nezvyčajným. Bomber pozostáva z lesklého materiálu s bočnými prednými zipsami. Hlavné, čo ma na nich najviac zaujalo, že sa dá vybrať z veľa rôznych farieb. Či už to je vínová ,kaki, strieborná, farby, ktoré až tak nevidno na klasických bundičkách. Okrem toho naň pridali nášivky ktoré ju ešte viac skrášlili, toto leto dosť frčali.

ZDROJE OBRÁZKOV-1 komentár: