utorok 15. decembra 2020

Čo mi zachutilo? (Lidl- sladké dobroty)

 

Ahojte 💗

Tento rok som znova našla čas napísať článok: moje obľúbene potraviny z predajňi Lidl. Chcem vám znova predstaviť pár výrobkov, ktoré si rada kupujem a stále sa k ním rada vraciam. Budem rada ak mi dáte vedieť, či vás takýto typ článkov zaujíma? Radi nakupujete v Lidli?

 • Sladkosti- najviac mi chutia čokolády s rôznymi príchuťami - jahodové, orieškové, mliečne, horké čokolády. Majú lahodnú chuť, ale v mojom prípade dlho nevydržia 😀
 • Slané dobroty- občas si kúpim chipsy, ale jedine v spomínanej predajni lidl. Radšej sa vraciam ku slaným tyčinkám, ktoré sú veľmi lahodné. pri dobrom filme si rada vychutnávam takúto dobrotu.
 •  Zelenina a ovocie- nemôže chýbať zdravá zelenina a ovocie, každý by mal dbať na svoje zdravie.
 • Pečivo- vždy si viem vybrať zo širokého sortimentu slaného alebo sladkého pečiva s čokoládovou alebo lekvárovou náplňou. Zo slaného pečiva mám najradšej pizzové, šunkové a syrové. Stačí si vybrať podľa svojich možností. Chrumkavé cesto, príjemná chuť, rôzne variácie a druhy pečiva.
 • Mliečne produkty- značku pilos mám v tejto predajni obľúbenú. Vždy sa teším keď prechádzam okolo mliečnych výrobkov. V ponuke majú rôzne smotanové nátierky, jogurty, smotany atď. Chutia naozaj skvelo, môžeme iba odporučiť.
 • Cestoviny a pasty- každý týždeň v Lidli je zameraný na inú kuchyňu. Keďže mňa najviac zaujíma talianska kuchyňa, siaham najmä po rôznych cestovinách, omáčkach a vychutnávam si  taliansku kuchyňu rovno z domu. Môžete si vždy keď chcete nakúpiť potraviny a pripraviť si niečo exotické. Nemusíte kvôli tomu cestovať, keď si jedlo vychutnáte z domova.
 
Nakupujete v Lídl? Čo máte najradšej?
 
Ďakujem za každý komentár!

11 komentárov:

 1. Lidl mám ráda, bohužel nedováží domů a tak využíváme služeb Tesca, pokud to jde, ale pokud jedeme nakoupit, tak jedeme právě tam!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já miluji z Lidlu sýrové tyčinky, pak si kupuju banánovou ovesnou tyčinku a tvarohové dezerty. Myslím, že značka Pilos je kvalitní :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lidl má skvělé potraviny :) Ráda tam nakupuji.
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Lidl má opravdu skvělé potraviny a také by se našlo několik mých oblíbenců. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Rada v Lidli nakupujem, takže vďaka za tipy, určite vyskúšam :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Lidl je fajn, mám moc ráda jejich pesta. Co mi vadí je jich pečivo, které vydrží půl dne snad, ale to se dá koupit v pekárně, takže ok. V lidku tedy nakupuji spíš trvanlivé věci a taky jejich mléčné výrobky, které mají z lokálních mlékáren (ne všechny) a miluju jejich lahůdkové tofu :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. To je super článek! Do Lidlu chodím moc ráda a miluju tam snad všechno, co nabízejí. 😂😊 Je to opravdu skvělý obchod.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ty tyčinky se strawberry naplni z lidlu mam tez rada:)

  www.melissahartford.blogspot.com
  Melissa Hartford | lifestyle & fashion blogger
  Instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Lidl má naozaj skvelý výber produktov :) Najradšej mám práve pečivo či slané veci

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 10. V Lidli nakupujem najčastejšie! Majú tam samé chutné veci, ktoré tak či onak poväčšine konzumujem ❤

  Blog de la Licorne *

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Já miluji nízkotučné jogurty od pilos a camembert. :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť