štvrtok 23. júna 2022

Farmasi- krém na ruky a krémový balzam na telo

Ahojte :)

So značkou Farmasi - Lu cafe a cosmetic mam bartrovú spoluprácu, keďže výrobky spomínanej značky som skúšala a bola som spokojná. Spoluprácu som rada prijala. Tentokrát som si vybrala na testovanie telovú kozmetiku. Jedná sa o nechtíkovú radu - krém na ruky a telové vyživujúce maslo. S výrobkami som veľmi spokojná. V tomto článku vám predstavím konkrétne výrobky a ako som s nimi bola spokojná. Poďme sa pustiť na recenziu. Prajem pekne čítanie.

FARMASI podporovaná troma generáciami rodiny Tuna se posúva stále ďalej. Od januára 2017 pôsobí aj v Českej republike. Kvalitné produkty bez parabénov, ftatátov, formaldehydov a triclosanu. Farmasi vyváža svoje produkty do 123 krajín má 50 000 predajných miest. Všetky výrobky sú vyrobené podľa receptúr Dr. C. Tuny, splňujú najvyššie štandardy ochrany zdravia spotrebiteľa a všetky sú certifikované v nezávislých medzinárodných spoločnostiach. Výrobky nie sú testované na zvieratách (certifikát PETA) a neobsahujú živočíšne zložky, sú vhodnou kozmetikou pre vegánov.


Krémový balzam - balzam na telo s nechtíkovým olejom. Má hustú konzistenciu, ktorá sa ťažšie používa keďže je to tzv. balzám. Treba vrstviť väčšie množstvo produktu na pokožku. Krémový balzam výborne vyživuje suchú a citlivú pokožku. Poskytuje pokožke vysokú hydratáciu a chráni ju pred spálením, podráždením a negatívnymi vplyvmi okolia.


Balzam má výraznú žltú farbu, príjemnú vôňu a skvelú konzistenciu. Za mňa je to veľmi dobrý výrobok. Ak máte suchú pokožku, určite to bude pre vás ideálny produkt.


Krém na ruky - hydratačný krém na ruky s jemnou parfumáciou. Krém je skôr vhodný na normálny typ pokožky, kto nemá problém so suchou pokožkou a nepotrebuje príliš veľkú výživu bude tento krém postačovať. Okrem rúk ho používam aj na nohy, lebo ma skutočne dobrú a ľahkú konzistenciu, s ktorou sa dobre pracuje. Spokojná som s konzistenciou, výdržou, vôňou, hydratáciou a praktickosťou. Krém má praktické balenie, ktoré sa zmestí do každej kozmetickej tašky. Počas leta bude skvelým pomocníkom hlavne pri cestovaní. Vrelo odporúčam.
 


Skúšali ste kozmetiku Farmasi? Mali ste niečo z telovej kozmetiky? Máte skúsenosti so spomínanými produktami?
 
Ďakujem za všetky komentáre 💗💗💗
 

2 komentáre:

  1. S kosmetikou nemám zkušenosti, ale zajímá mě. Vím, že jsem ji viděla na Inter Beauty v Praze a celkem mě zaujala.

    Somethingbykate

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Kosmetiku neznám, ale vypadá fajn :)

    SmileThess

    OdpovedaťOdstrániť